Kaniterapija

Nauja klubo iniciatyva ― kaniterapija

Didžioji dauguma žmonių, kurie namuose augina šunį, paklaustų, kur slypi pastarųjų gydomojo poveikio paslaptis, tikriausiai atsakytų, kad besąlygiška ištikimybė ir meilė savo šeimininkams, tad nuolat rodomos šiltos emocijos ir džiaugsmas turi neabejotinai teigiamą poveikį.
Kaniterapinės veiklos iniciatorė, klubo narė Iveta Šikšniuvienė. Ji taip pat yra įmonės „Kaniterapinės pagalbos centras“ prezidentė. 2015 kovo 11 d. jubiliejinės „Lietuvos garbės“ apdovanojimų ceremonijos metu Ivetai Šikšniuvienei įteikta „Metų pareigos“ nominacija.
Kaniterapija padeda sutelkti vidines organizmo jėgas kovai su liga, susidūrus tiek su onkologine liga, tiek su kitais sveikatos sutrikimais. Jau nuo 2012 metų mūsų globojamose įstaigose organizuojame linksmus, praskaidrinančius nuotaiką susitikimus su šuneliais.