Onkologinėmis ligomis sergančiųjų rėmimas

Parama onkologinėmis ligomis sergantiems

Nuo 2014 metų globojame onkologinės ligos paliestus žmones. Naujausias mūsų klubo projektas – bendradarbiavimas su Kauno klinikų vaikų ligų klinika. Drauge su kaniterapinės pagalbos centru kas savaitę Onkologijos ir hemotologijos sektoriuje vaikus lankanti ir artimai bendraujanti su sergančiųjų vaikų šeimomis, klubietė Iveta Šikšniuvienė netruko pastebėti ko trūksta ligoninėje, kad būtų pagerintos mažųjų ligonių ir tėvelių buities sąlygos. Todėl prisidėdami prie šio sektoriaus gerovės, aprūpinome slaugančius tėvelius ir personalą trūkstama buitine technika – nauja skalbykle ir džiovykle. Šios klinikos pacientams skirtos ir 2015 metų klubo Kalėdiniame renginyje surinktos lėšos. Skaityti kaunoklinikos.lt puslapyje.

Nuo 2012 metų, mūsų klubas glaudžiai bendradarbiauja su Kauno Šv. Jurgio Konvento broliais pranciškonais ir drauge buria onkologinėmis ligomis sergančių žmonių bei jų artimųjų bendruomenę Kaune. Šis ordinas jau daugiau nei 15 metų globoja onkologinėmis ligomis sergančius žmones, tačiau veiklos koordinavimas ir pagalba buvo galima tik Klaipėdoje. Labai smagu, kad Kauno pranciškonai atsiliepė į prašymą pradėti burti šios ligos paliestųjų bendruomenę ir Kaune. Nuo 2014 metų, kiekvieno mėnesio trečiąjį sekmadienį aukojamos Šv.Mišios už šią ligą sergančius žmones, jų artimuosius linkint jiems sveikatos, bei dvasios stiprybės.

Jau trys metai finansuojame šios bendruomenės kelionę į “Vilties bėgimas”. Šiais metais jau bus 10-tas bėgimas. Kauno bendruomenė aktyviai dalyvauja, bėga nustatytą trasos atkarpą 600 metrų. Kiekvienais metais, po bėgimo, vykstame prie jūros, kur atgauname tiek fizines, tiek emocines jėgas…

Kauno M. K. Čiurlionio LIONS klubas inicijuoja pagalbą medicininėmis apsaugos priemonėmis

Kauno M. K. Čiurlionio LIONS klubas inicijuoja pagalbą medicininėmis apsaugos priemonėmis Kauno klinikų Neonatologijos klinikos ir Vaikų onkologijos skyriaus medicinos personalui, bei pacientams.

Daugiau informacijos apie Lietuvos LIONS klubų pagalbą kovoje su COVID-19 pandemija galite rasti čia.

Kauno onko bendruomenės ketvirtasis gimtadienis

Džiaugiamės, kad jau ketvirtus metus galime suteikti vilties, šviesaus žvilgsnio į ateitį, gerų emocijų mūsų globojamiems onkologinės ligos paliestiems žmonėms. Liepos 15 d. susitikome Kauno Šv. Jurgio bažnyčioje ir savo būvimu, šokiu, gera emocija padėjome sveikti. Dėkojame Gintarui Vilčiauskui ir Viliui Marmai už puikią nuotaiką ir draugystę!

Tekstas Iveta Šikšniuvienė. Nuotraukos onko bendruomenės. Tortas Jolantos Gulbinienės 🙂

 

Paramos koncertas “Dėl to mažutėlio”

 

 

2018 m. Vilties bėgimas

2018 m. Gegužės 20 d. vyko 11-tasis Vilties bėgimas. Ketvirti metai kaip mūsų klubas organizuoja ir finansuoja kelionę į Klaipėdą. “Vilties bėgimas”, kurio misija stiprinti onkologinės ligos paliestų žmonių dvasią ir viltį gyventi. Džiaugiamės, kad mūsų klubo globojamos onko bendruomenės ši išvyka ypatingai laukiama. Puikus ir viltingas sekmadienis. Taip pat smagiai praleistas laikas prie jūros, japoniškame sode…

Kelionė į Pakutuvėnus

2017 rugsėjo 17 d. pagaliau įvyko ilgai planuota onkologinės ligos paliestų žmonių kelionė į Pakutuvėnus. Jau trys metai, kaip mūsų klubas globoja šią bendruomenę į kurią buriasi vis daugiau žmonių, kam reikia bendravimo, teigiamų emocijų ir kuo mažiau minčių apie užklupusią ligą.

 

2017 m. Vilties bėgimas

2017 m. Gegužės 21 d. vyko jubiliejinis, 10-tasis Vilties bėgimas.
Trečius metus mūsų klubo organizuojama ir finansuojama kelionė į Klaipėdą.
“Vilties bėgimas”, kurio misija stiprinti onkologinės ligos paliestų žmonių
dvasią ir viltį gyventi. Džiaugiamės, kad mūsų klubo globojamos onko
bendruomenės ši išvyka ypatingai laukiama. Puikus ir viltingas sekmadienis.