Kauno M. K. Čiurlionio LIONS klubas svečiavosi VšĮ „LASS Pietvakarių centras“

Spalio 15-oji Pasaulinė Baltosios lazdelės diena. Kauno M. K. Čiurlionio LIONS klubas svečiavosi VšĮ „LASS Pietvakarių centras“ ir susipažino su Pojūčių turizmo „NeRegĖjimo galia“ projektu. Neregių ir silpnaregių bendruomenės atstovai supažindino su projektu ir pakvietė skleisti žinią apie jį. „NeRegĖjimo galia“ – tai puiki galimybė pažinti mus supantį pasaulį neregio „akimis“, pažinti ne matant, o klausantis, liečiant, uodžiant… Keliaujant su neregiu prisiliečiame ne tik prie mus supančio pasaulio, bet ir prie paties Neregio pasaulio, ir taip galime kurti šiltą, draugišką visuomenę.

Šiuo metu pasivaikščiojimai vyksta Kaune Ąžuolyno parke ir Laisvės alėjoje. Ateityje projektas planuoja plėstis ir į kitus Lietuvos miestus. Plačiau apie projektą www.neregiai.lt.

You may also like...