Vaikų namų rėmimas

Draugystė su Kauno rajono Pagynės vaikų namais

Ilgametė draugystė sieja su Pagynės vaikų globos namais. Kauno M. K. Čiurlionio LIONS klubas pirmą kartą apsilankė šiuose namuose 2004-ųjų metų rudenį. Paskutiniu metu beveik kas mėnesį vaikus aplanko Lietuvos kinologai ar veislynai su įvairių veislių šuniukais, su kuriais jie gali saugiai dūkti, vedžioti, džiaugtis, stebėti išdresuotų šunų sugebėjimus. Per didžiąsias šventes pas vaikus apsilankom su saldžiomis dovanomis, organizuojame „protų mūšius“, piešiam netradicinėmis technikomis (ebru, fraktalai…). Vaikams įsiminė susitikimas su Pranciškonų kunigu Pauliumi, su kuriuo labai betarpiškai bendravo. Pakviečiam juos į įvairius renginius: ekskursijas, edukacines programas, iškylas, kurios paprastai baigiasi MacDonalde. Tampriai palaikom ryšius su vaikų namų administracija ir stengiamės išpildyti bent dalelę jų svajonių….